Czy Roblox Premium jest na zawsze?

Roblox
27 czerwca 2022

Roblox Premium jest opłacalne dla graczy, którym zależy na tańszym kupowaniu Robuxów i dostępie do usług i przedmiotów Premium.

Niestety, Roblox Premium nie zostaje na koncie na zawsze. Jest ważne tak długo, jak długo opłacana będzie subskrypcja. Jeżeli będzie opłacona na miesiąc, a później nie zostanie odnowiona na kolejny, Roblox Premium wygaśnie i będzie mogło zostać przywrócone dopiero wtedy, gdy gracz zdecyduje się na ponowny zakup subskrypcji Premium.

Czy Roblox Premium zostanie na koncie, gdy anuluję subskrypcję?

Nawet jeżeli zakupisz Roblox Premium i zaraz potem je anulujesz, będzie ono ważne do końca danego okresu (zwykle przez miesiąc).

Oznacza to, że kupując Robuxy warto kupować Premium ze względu na większą ilość Robux w pakiecie nawet jeżeli nie chcemy korzystać z subskrypcji, bo po prostu można ją anulować.

Więcej na ten temat można przeczytać w tym miejscu.

Czy za Roblox Premium trzeba płacić co miesiąc?

Jeżeli chcesz regularnie opłacać subskrypcję Roblox Premium, dopóki z niej nie zrezygnujesz, powinna odnawiać się ona automatycznie za pomocą wybranego środka płatności (zwykle karty płatniczej lub PayPal).

Nie musisz jednak płacić co miesiąc. Jeżeli chcesz, możesz zrezygnować z subskrypcji w Ustawieniach (Settings -> Billing) i anulować subskrypcję, która po prostu przestanie się odnawiać.

Szczegółowe informacje na temat Roblox Premium można uzyskać na oficjalnej stronie Roblox.