Jak zobaczyć Prywatne Konto na Instagramie?

Jak zobaczyć Prywatne Konto na Instagramie
16 maja 2022

Prywatne konta na Instagramie uniemożliwiają nieobserwującym Cię osobom oglądanie Twoim zdjęć i filmów, które publikujesz na tej platformie. Mając prywatne konto, inni mogą wysyłać do Ciebie prośby o zaakceptowanie ich prośby o śledzenie. Dopiero gdy ją zaakceptujesz, będą mogli oni oglądać publikowane przez Ciebie tam treści.

Co zrobić, by zobaczyć prywatne konto na Instagramie?

Instagram szanuje to, że niektóre osoby chcą mieć większą prywatność. Z tego powodu nie ma możliwości ominięcia takiej blokady.

To, co możecie ewentualnie zrobić to wysłanie prośby o zezwolenie na obserwacje danego konta lub poproszenie Waszego znajomego, by wysłał ją za Was. Jeżeli dana osoba Was zaakceptuje, będziecie mogli śledzić jej posty.

Dlaczego ludzie używają prywatnych kont?

  • Nie każdy życzy sobie, by wszyscy mogli oglądać jego profil. Jeżeli nie chcesz, by każdy mógł mieć do niego wgląd, profil prywatny może być naprawdę doskonałym pomysłem.
  • Niektórzy nie chcą być obserwowani przez fałszywe konta. Takie konta rzadziej obserwują prywatne profile, a nawet jeśli chcą Was obserwować, możecie się na to nie zgodzić.
  • Wiele osób używa prywatnego konta, aby zablokować do niego dostęp osobom, które mogłyby chcieć im zaszkodzić. Choć takie osoby można oczywiście zablokować, dobrym pomysłem jest też ustawienie prywatnego konta, by nie mogły równie łatwo wrócić np. za pomocą drugiego, fałszywego konta.