Jak założyć konto na Instagramie?

Jak założyć konto na Instagramie
7 stycznia 2022

Nawet jeśli nie planujecie wrzucać na Instagrama żadnych zdjęć czy filmów, ale macie zamiar go przeglądać, prawdopodobnie dobrym pomysłem będzie założenie konta.

Posiadając konto możecie przeglądać Instagrama bez irytujących wyskakujących okienek, oraz możecie obserwować profile, które Was interesują. Dzięki temu w jednym miejscu możecie mieć wszystko to, co Was ciekawi.

W tym poradniku przedstawiam krótką instrukcję krok po kroku, na temat tego jak założyć darmowe konto na Instagramie:

1. Wejdź na stronę główną Instagram.

2. W polu „Nie masz konta? Zarejestruj się”, kliknij na „Zarejestruj się”.

Zarejestruj się na Instagramie

3. Przejdź przez proces rejestracji.

Jeśli masz już konto na Facebooku, możesz zalogować się przez nie, klikając na niebieski przycisk „Zaloguj się przez Facebooka” na górze strony.

Logowanie przez Facebooka na Instagram

Jeżeli nie masz konta na Facebooku lub nie chcesz logować się w ten sposób, alternatywnie możesz wypełnić wszystkie pola na liście poniżej. Pamiętaj, żeby podać prawdziwy numer telefonu lub adres e-mail, ponieważ to tam może przyjść kod aktywacyjny, a w razie ewentualnych kłopotów, te dane mogą pozwolić Ci łatwo przywrócić dostęp do Twojego konta.

Rejestracja Instagram

Po wypełnieniu wszystkich pól możesz potwierdzić chęć założenia konta poprzez wciśnięcie niebieskiego przycisku „Dalej”.

 

To już wszystko. Gotowe!

Teraz możesz zacząć obserwować swoich znajomych, oraz inne profile, które Cię zainteresują. Możesz też dodać swoje zdjęcie profilowe i uzupełnić opis.