Jak zmienić zdjęcie na OLX?

Jak zmienić zdjęcie na OLX?
22 czerwca 2022

Być może wiecie już jak zmienić swoje zdjęcie profilowe na OLX. Niemniej ważne od niego jest jednak samo zdjęcie ogłoszenia. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jest sto razy ważniejsze, bo jakby nie było, to właśnie ono może przyciągać uwagę kupujących w pierwszej kolejności.

Dobre zdjęcie ogłoszenia to niemal połowa sukcesu. Jeżeli uda się przyciągnąć uwagę użytkownika, kliknie on w ogłoszenie i się z nami skontaktuje — istnieje spora szansa, że finalnie dokona zakupu. Domyślam się, że właśnie o to Wam chodzi.

Jeżeli chcesz zmienić zdjęcie na OLX, wykonaj następujące kroki:

1. Zaloguj się na swoje konto na OLX.

2. Naciśnij myszką na Twoje konto (prawy górny róg) i wejdź w zakładkę „Ogłoszenia”.

3. Naciśnij przycisk „Edytuj” przy ogłoszeniu, w którym chcesz zmienić zdjęcia.

4. W sekcji „Zdjęcia” najedź kursorem na zdjęcie, które chcesz usunąć i naciśnij ikonę kosza. Aby dodać nowe zdjęcie, kliknij na puste pole z ikoną aparatu. Jeżeli chcesz zmienić główne zdjęcie ogłoszenia, naciśnij i przytrzymaj zdjęcie, które chcesz ustawić jako główne i ustaw je na liście jako pierwsze (pierwsza pozycja od lewej strony w górnym rzędzie zdjęć).

5. Naciśnij na przycisk „Zmień ogłoszenie” znajdujący się na dole strony.

Po zapisaniu zmian, powinny się one stać widoczne dla innych użytkowników, choć możliwe, że w pierwszej kolejności zmiany trafią do zatwierdzenia przez moderację. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ proces ten jest zwykle bardzo szybki, a jeżeli ogłoszenie jest zgodne z regulaminem, nie powinno być żadnych problemów.