Jak zmienić skina w Minecraft?

Jak zmienić skina w Minecraft?
1 sierpnia 2022

Skinem nazywamy wygląd naszej postaci w Minecraft. Zwłaszcza jeżeli gramy z innymi, możemy chcieć się wyróżnić i zmodyfikować naszego skina.

W tym poradniku dowiesz się:

Skąd wziąć skina do Minecraft?

Tworzenie skina samemu to dość czasochłonny proces, który wymaga całkiem sporo umiejętności. Zamiast tego można skorzystać z gotowych skinów do pobrania.

Takie skiny możecie znaleźć na przykład na stronie minecraftskins.com.

Najlepsze skiny do Minecraft ze Skindex

Teraz możecie wybrać dowolnego skina i nacisnąć „Upload to Minecraft.net”, aby wrzucić go na swoje konto Minecraft lub wybrać opcję „Download”, po to, by go pobrać i wrzucić na swoje konto ręcznie.

Pobieranie skina ze Skindex

Jak samemu zrobić skina do Minecraft?

W internecie znajdziecie wiele narzędzi pozwalających na tworzenie skinów samemu. Nie trzeba do tego celu nawet pobierać żadnych dodatkowych programów.

Jedną z takich stron jest Minecraft Skin Editor, w którym można własnoręcznie wyklikać skina, którego później w łatwy sposób zaimportujecie do Minecrafta.

Klikając „Upload to Skindex” możecie wrzucić swojego skina na tamtą stronę po to, by mogli pobrać go inni użytkownicy. Możecie też nacisnąć „Download”, by go pobrać.

Jak zmienić skina w Minecraft?

  1. Zalogujcie się na stronie minecraft.net.
  2. Wejdźcie na swój profil i odnajdźcie zakładkę „Moje gry”.
  3. Przy „Minecraft” wybierzcie opcję „Zmień skórkę”. Alternatywnie możecie wejść pod ten link: Zmień swoją skórkę | Minecraft.

Po wykonaniu tych kroków wystarczy zjechać do sekcji „Prześlij niestandardową skórkę”, wybrać opcję „Wybierz plik” i wgrać plik pobrany z listy lub edytora skinów.

Później wystarczy nacisnąć „Prześlij”.

Przesyłanie skina Minecraft

Po przesłaniu Skina możecie uruchomić swoją grę i sprawdzić skina klikając przycisk „F5” na klawiaturze.

Wgrany skin Minecraft

Jak zmienić skina w Minecraft na telefonie?

Wgrywanie skina w aplikacji Minecraft również jest dość łatwe. W tym celu wystarczy zainstalować aplikację ze skinami i wgrać wybranego skina.

W tym celu poszukajcie w Sklepie Play lub App Store aplikacji zawierających w nazwie „Minecraft Skins” i znajdźcie taką, która cieszy się dobrymi opiniami i pozwala na wgrywanie skinów w możliwie jak najłatwiejszy sposób.

W przypadku Android dobrym wyborem może być np. aplikacja Master for Minecraft PE.

Jeżeli korzystacie z iPhone lub iPad, możecie użyć aplikacji Mod-Master for Minecraft PE.