Jak przeglądać Twittera bez logowania?

Jak przeglądać Twittera bez logowania?
20 kwietnia 2022

Twitter to obecnie jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych. Jest znana między innymi z dużej aktywności polityków, celebrytów i wielu innych ciekawych osobistości.

Aby przeglądać Twittera bez logowania, odwiedź adres twitter.com/explore.

Na tle konkurencji Twitter wyróżnia się między innymi tym, że istotna jest na nim przede wszystkim treść, a nie obrazki. Za sprawą limitów jej znaków, na Twitterze dominują krótkie i zwięzłe posty, które przegląda się naprawdę komfortowo.

Nie każdy chce jednak zakładać na Twitterze własne konto.

Jeżeli masz zamiar aktywnie używać Twittera, polecałbym Ci to zrobić, ponieważ dzięki temu możesz np. obserwować wybrane profile, czy tworzyć własne wpisy. Jeśli nie chcesz się rejestrować, Twitter oferuje możliwość zalogowania się za pomocą istniejącego już konta Google lub Apple.

Twittera możesz przeglądać również bez logowania. Aby to zrobić, wystarczy wejść pod adres twitter.com/explore.

Na górze znajdziesz wyszukiwarkę, która pozwoli Ci przenieść się na dowolny publiczny profil, a na dole, tuż pod nią wyświetlą się popularne posty i hasztagi.

Pamiętaj jednak, że w każdej chwili możesz założyć własne konto. Jest to bardzo prosty, bezpłatny proces. Nawet posiadając własne konto, nie musisz się na tej platformie udzielać. Osobiście korzystam z Twittera od kilku lat, a nie napisałem chyba ani jednego własnego posta, czy komentarza. Po prostu, posiadając konto, mogę łatwiej obserwować interesujące mnie treści, to tyle.