Darmowa telewizja w komputerze – 3 sprawdzone sposoby

Oglądanie telewizji na komputerze
3 października 2022

Zauważyłem, że wielu z moich znajomych nie posiada w domu ani jednego telewizora. Niespecjalnie mnie to dziwi, bo zwłaszcza młode osoby, często preferują oglądanie treści w internecie — wówczas telewizor staje się częściowo zbędny.

Czasami jednak chcemy coś obejrzeć w telewizji. Dla przykładu ja bardzo często oglądam w telewizji skoki narciarskie, a także mam dwa swoje ulubione, sezonowe programy. Choć nie oglądam TV na co dzień — raz na jakiś czas po prostu mi się przydaje. Nie muszę jednak mieć telewizora, żeby mieć do tego wszystkiego dostęp.

W tym wpisie opiszę:

Darmowe oglądanie TVP Stream

Jeżeli oglądacie głównie kanały Telewizji Polskiej, myślę, że mam dla Was bardzo dobrą wiadomość.

TVP udostępnia świetną, darmową usługę o nazwie TVP Stream.

Można w niej znaleźć ponad 10 kanałów TVP, w tym między innymi TVP Info, TVP 2, TVP Polonia, czy TVP Historia 2.

Usługa jest bardzo wygodna w obsłudze. Na moment pisania tego wpisu nie trzeba się nigdzie do niej rejestrować, a wszystko działa płynnie i bez zbędnych, dodatkowych, natarczywych reklam, które często pojawiają się w tego rodzaju darmowych odtwarzaczach.

Telewizja Internetowa WP Pilot

WP Pilot jest jednym z najlepszych możliwych serwisów pozwalających na oglądanie polskich kanałów telewizyjnych.

WP pilot można oglądać zarówno na komputerze, jak i na smartfonie czy tablecie, a także na telewizorach z funkcją Android TV, Chromecast, lub AirPlay.

Założenie konta na WP Pilot jest darmowe i umożliwia oglądanie podstawowych kanałów telewizyjnych na komputerze czy smartfonie (może nie działać na platformach Smart TV). Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Oglądanie WP Pilot za pomocą bezpłatnego konta dodaje jednak dodatkowe reklamy, które mogą dla niektórych okazać się uciążliwe. Na szczęście, osoby zainteresowane mogą rozważyć kupno płatnych pakietów, które w całkiem przyzwoitych kwotach pozwalają na odblokowanie większej ilości kanałów lub zdjęcie niepotrzebnych, dodatkowych reklam. Więcej o pakietach dostępnych na WP Pilot możecie przeczytać w zakładce Oferta.

Darmowe lub tanie Serwisy Streamingowe

Jeżeli nie oglądacie wydarzeń sportowych, prawdopodobnie nie ma dla Was większego znaczenia czy obejrzycie coś w trakcie premiery, czy trochę później.

W takiej sytuacji z pomocą mogą przyjść serwisy Streamingowe i tak zwane VOD.

Dla przykładu możecie zainteresować się niedrogimi lub bezpłatnymi nagraniami dostępnymi między innymi na:

Jeżeli oglądacie filmy i seriale, możecie być także zainteresowani płatnymi usługami takimi jak np.

Warto wspomnieć także o stronie 35mm.online na której znajdziecie kilka tysięcy w pełni darmowych polskich filmów fabularnych, dokumentalnych, czy materiałów dla dzieci.

Jeżeli oglądacie wydarzenia sportowe, może Was zainteresować Eurosport Player lub wybrane pakiety z kanałami sportowymi na wyżej omawianej usłudze WP Pilot.